Wakacje plany

Posted by pamietnikblog on Kwiecień 20, 2016 in Wakacje |

W końcu przybyło nasze upragnione lato. Dalej muszę uczęszczać do okrutnej pracy, jednakże zaczęłam ostatnio rozmyślać o przyszłych wolnych chwilach. Wolne zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka tygodni będę w stanie wreszcie odpocząć. Moje wczasy zorganizowałam tak, że mam pewność, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!


Najpierw ze znajomymi chcieliśmy wyjechać za granicę. Co roku stawiamy na Bułgarię, a ona w ogóle nam się nie nudzi, jednak w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A jeśli odwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk także jest całkiem ciekawym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Przy tym obecnie nie chcę jakoś wyjeżdżać ze swojego kraju, ponieważ przeraża mnie to, co wyprawia się na świecie. Chcę przeczekać ten straszny etap we własnym bezpiecznym kraju.
Urlop spędzam więc nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję jednak przebywać w ekskluzywnym, hotelowym apartamencie, ponieważ spróbujemy zarezerwować sobie miejsce na polu campingowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obóz, a później urządzamy sobie małą szkołę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domu minimalną kwotę gotówki i spróbować spędzić udane wakacje niskim nakładem. Będziemy pływać, opalać się, maszerować i odwiedzać co bardziej interesujące zabytki, za co praktycznie nic nie będziemy musieli płacić.
Jestem taka rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że już odliczam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Jedziemy pociągiem, więc sama podróż będzie dość przyjemna, ponieważ ostatnio jechałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że nareszcie będę mogła przeżyć sporą ilość wolnych dni z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich wszystkich, tak więc nasze wakacje z pewnością będą udane!

Copyright © 2016-2018 Osobisty Pamietnik All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.7.2 theme from BuyNowShop.com.


Blogi. Darmowe Blogi.